Biokominki oraz paleniska zasilane bioetanolem stają się coraz popularniejsze i jest ich na rynku coraz więcej. Ich niewielkie rozmiary oraz brak konieczności podłączenia do komina umożliwiają zastosowanie tego typu rozwiązania w praktycznie każdym wnętrzu, ale także na tarasie i balkonie.
Większość biokominków i biopalenisk wspaniale prezentuje się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej zabudowie. Ze względu na niewielką wagę urządzenia i brak konieczności odprowadzania spalin dają one praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji.
Nie masz możliwości podłączenia do komina, a marzysz o blasku ognia w swoim mieszkaniu, czy biurze? Biokominek zdecydowanie jest dla Ciebie!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo biokominki takich producentów jak Infire, czy SIMPLEfire.

Decyzja zapadła: biokominek. Co dalej?
Skontaktuj się z nami, doradzimy Ci jakie biopalenisko będzie idealnym rozwiązaniem w Twoim wnętrzu. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, a także przedstawimy Ci kilka naszych pomysłów na jego aranżację.
Zadbamy o estetyczne wykonanie wybranego przez Ciebie projektu, byś mógł bez przeszkód cieszyć się Twoim nowym biokominkiem.

Galeria zdjęć z realizacji będzie dostępna już wkrótce.