Kominek jest obecnie jednym z najpopularniejszych alternatywnych źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych. Ma to swoje uzasadnienie, gdyż w dobie wszechobecnej elektroniki i sterowników kontrolujących pracę instalacji CO kilkugodzinna przerwa w dostawie prądu zimą może być dla nas dotkliwa. Właśnie wtedy najprostszym rozwiązaniem jest rozpalenie ognia w kominku: raz, że sama przyjemność, dwa, że koszt takiego dogrzewania jest znikomy.

Zajmujemy się kompleksową budową kominków z paleniskiem zamkniętym. Co to oznacza?
Palenisko zamknięte jest bardzo oszczędnym, bezpiecznym i praktycznym pomysłem na dogrzewanie budynku mieszkalnego, czy też letniskowego. Przy prawidłowym użytkowaniu praktycznie nie ma zagrożenia przypadkowym zaprószeniem ognia w Twoim domu, co pozwala spokojnie zdrzemnąć się w fotelu, gdy tuż obok wesoło trzaska ogień.
Możliwość kontroli procesu spalania oraz skuteczność grzewcza nowoczesnych wkładów kominkowych to kolejne atuty tego rozwiązania.

Kominek nowoczesny, czy może klasyczny?
Wszystko zależy od stylu wnętrza i Twoich preferencji. Jesteśmy w stanie wykonać większość nowoczesnych obudów, także tych bardzo skomplikowanych, czy nawet wiszących. Nie ograniczamy się do standardowych materiałów wykończeniowych, lubimy ciekawostki i nowości. Śledzimy trendy, przechodzimy szkolenia i zdobywamy coraz większe doświadczenie właśnie po to, by tworzyć kominki wyjątkowe w swojej formie, a zarazem praktyczne.

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie grzewcze i przeprowadzimy Cię przez cały proces budowy kominka, od odpowiedniego przygotowania miejsca aż do pierwszego palenia i przedstawienia Ci wszelkich zasad prawidłowej eksploatacji.

Zobacz nasze realizacje >>