WELLFIRE to niewielka firma, która powstała z pasji, wewnętrznej potrzeby tworzenia oraz miłości do trzaskającego ognia.

Specjalizujemy się w budowie kominków i biokominków, które wnoszą do Twojego domu nie tylko ciepło, ale także niepowtarzalny klimat i wyjątkowy czar. Budujemy grille, paleniska ogrodowe oraz inne urządzenia, które pomogą Ci w pełni wykorzystać i właściwie wyeksponować ogień w Twoim otoczeniu.

Pracujemy w kamieniu, stali, betonie, ceramice i drewnie, by nasze projekty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych dla Twojego zdrowia materiałów. Lubimy nowoczesny design, niebanalne pomysły oraz równowagę pomiędzy wyglądem i funkcjonalnością.

Marka WELLFIRE pojawiła się na rynku z dniem 5 czerwca 2019 roku. Jej powstanie poprzedziły lata pracy w branży, setki wykonanych realizacji, mnóstwo nabytych doświadczeń i jedno wielkie marzenie.
Obecnie intensywnie pracujemy przede wszystkim nad poszerzeniem naszej oferty, ale przygotowujemy również niewielki showroom, gdzie będzie można dotknąć i obejrzeć z bliska oferowane przez nas produkty. Więcej informacji już wkrótce.

Dziękuję za odwiedzenie naszej strony www i zapraszam do zapoznania się
z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy.

Bartosz Kacprzykowski
właściciel pracowni WELLFIRE